Autorizovaný partner pro Českou Republiku

zastoupeni

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je autorizovaným dovozcem společnosti AC SA  - (Polsko) a zajišťuje v České Republice pro tuto značku možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Firma AC SA - STAG patří mezi významné výrobce zařízení pro provádění přestaveb na LPG a CNG. S výrobky společnosti AC SA – STAG  lze bez problémů přestavět vozidla s MPi motory a  přestavby vozidel s přímým vstřikováním.

Školení

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Partnerská síť

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

gpwsegstarsisoisotseu